141Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Seslisohbet

Seslisohbet

Google Nedir? Google Yararları Nelerdir?

SesliHobi.com seslisohbet Sitemizde genelde sesli chat konuları üzerine sizlere bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bu akşam ki yazımız da herkesinde yakından tanıdığı kainatın en büyük arama motoru olan Google sisteminden bahsedeceğim. Google nedir? Nasıl kullanılmalıdır?

Arkadaşlar Google arama motoru bizlere milyonlarca site içerisinde doğru bilgiyi bulup ileten bir yazılımdır. Google sisteminden sonra benzeri arama motorları çıkmış olsa da favori bakımından geçememişlerdir. Günümüzde neredeyse kullanıcıların büyük bir bölümü adres çubuğunu kullanmak yerine adresin tamamını veya anahtar kelimelerini arama motorlarında aratarak istedikleri bilgilere ulaşmaktadırlar. İşte bu yüzden doğru bir şekilde kullanılırsa tüm sistem sahiplerinin işini ciddi oranda kolaylaştıracak ve kullanıcı sayısını artıracak bir sistemdir. Google hiç bir zaman yanlış bilgileri kullanıcılara ulaştırmak istemez. Bu yüzden doğru bir veri aktarımı için arama motoru aldatılmamalıdır. Benzeri içerikler kopyalama işlemi yapılarak yayınlanması hem arama motoruna hem de sisteminize zarar verecektir. Daima organik ve güncel olduğunuz taktirde sisteminiz sıralama da hakketmiş olduğu yere gelecektir.

Biz SesliHobi Sesli Chat sitesi olarak daima Google dostu bir sistem ile kullanıcıların karşısına çıktık. Çoğu zaman içeriklerimiz kopyalanıp yeniden yayınlanmış olsa da arama motoru sağlayıcıları bu durumu tespit ederek gerekli yaptırımlarda bulunmuştur. Sistem olarak Google’nin yararını fazlasıyla gördük. 3 seneyi aşkın bir süredir sizlere ilk 3 site içerisinde önerilerek kalitemizi tescilleyen Google başta olmak üzere tüm arama motorlarına teşekkür ederiz. İlerleyen günler de veri kaybından ötürü yaşadığımız sıralama gerileme olayını sizlerin ve arama motorlarının doğru tespitleri sonucunda gidereceğiz. Tüm ziyaretçilerimizin keyifli vakitler geçirmelerini dileriz.

25 Kas 2017 721 Görüntüleme

YORUMLAR

YORUM YAP


Yorumu Gönder

Merhaba!
BU ALAN ADI SATILIKTIR.İLETİŞİM TEL: 0543 381 29 54
Skyp:seslikaan55@hotmail.com +