141Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : SesliHobi sohbet Sitesi Online Oldu

SesliHobi sohbet Sitesi Online Oldu

Sesli Chat Sitelerinde ki Yenilikler ve Mobil Sesli Chat , Androidlerden Sesli Chat Sitelerine Giriş Sesli Chat sitelerinde ki yenilikler ve Mobil Sesli Chat SesliHobi.Com

Sesli chat ve sesli sohbet sitelerinde en baştan bugune kadar ki geçen süre zarfında hep istenilen bir yenilik mobil sesli chat uygulamasıydı fakat bu mobil sesli chat nasıl olacak ? hep telefodan hep bilgisayardan girenler aynı platformamı düşecekler ?işte bu soruların cevabını sizlerle paylaşacağız .

Teknolojinin ilerlemesiyle bilgisayarlara olan talebin azalması sonucu sesli chat ortamlarındada sesli sohbet eden kişilerin sayısının düştüğünü gören Speakychat yetkilileri yeni bir hamleyle Mobil sesli chat ' i çıkartacaklarını açıkladılar .

Yakın bir tarihte Android telefonlardan giriş yapılması mümkün olacak peki ya Sesli Chatlere Mobilden nasıl girilir ? telefondan sesli chate bağalanmak artık hayal olmayacak  aynı şekilde tabletten seslichate girme mümkün olacak Evet bu sorunun cözümü sırayla; Her sitenin kendine ait uygulaması olacak, Herkes istediği seslichat sitesinin uygulamasını ister android telefonlarına ister tablete indirerek site uygulamasını edinererek giriş yapılması mümkün olacak .

Mobil seslichat uygulaması çok yakın bir zamanda her sesli sohbet sitesinin kendi ana sayfalarında download edilerek telefonlara indirilebilecek. Sesli chat sitelerinde ki bir diğer en önemli değişim ise mobil seslichate girileceği gibi yönetim panellerinede artık telefonlardan rahatça erişim sağlanabilecek.

25 Kas 2017 863 Görüntüleme

YORUMLAR

YORUM YAP


Yorumu Gönder

Merhaba!
BU ALAN ADI SATILIKTIR.İLETİŞİM TEL: 0543 381 29 54
Skyp:seslikaan55@hotmail.com +